Link na web školy


SEO webu sledují SEO nástroje.cz

S-rank

Valid XHTML 1.0!

Archiv

Květen a červen 2014
V květnu a červnu probíhaly workshopy, na kterých si členové týmu vyzkoušeli své koučovací dovednosti. Fotky z workshopů jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.

Únor – duben 2014
Od února 2014 se rozběhly kurzy realizačního týmu zaměřené na koučovací dovednosti učitelů. Koučovací školení probíhaly ve čtyřech dvoudenních cyklech v termínech pátek a sobota (dle daného rozpisu) mimo školu. Navíc probíhaly tyto školení i v odpoledních hodinách v průběhu pracovního týdne na škole. Ukázku z probíhajícího školení vidíte ve fotogalerii.

Leden 2014
20.1.2014 proběhla porada realizačního týmu, na které byly členové týmu seznámeni s termíny školení kaoučinku specializovanou firmou. Školení budou probíhat ve víkendových termínech.

Podzim 2013
V podzimních měsících probíhalo výběrové řízení na firmu, která provede proškolení učitelů ve metodice koučování žáků a zároveň došlo ve škole k úpravě koučinkových prostor (vybavení školící místnosti).

Duben a květen 2013
V dubnu jsme připravovali výběrové řízení na nákup hardwaru a softwaru. Začátkem května navštívili vybraní pedagogové realizačního týmu Nizozemí, kde se seznamovali s propracovaným koučování studentů na středních školách. Fotky z absolvované stáže jsou ve fotogalerii.

Březen 2013
V březnu jsme začali pracovat na novém projektu, jehož cílem je zavést nové metody individuální výuky žáků prostřednictvím koučinku. Pro získávání zkušeností vybraní učitelé z realizačního týmu absolvují stáž v zahraničí.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky
copyright skola (c) 2013